Student Depot Poznań

Opis Domu studenta

 

Matura już praktycznie za Tobą! Czas pomyśleć o studiach i jakimś wygodnym zakwaterowaniu, które da Ci  poczucie prywatności, a jednocześnie zapewni atmosferę kampusu międzynarodowej uczelni, gdzie poznasz studentów z całego świata! Jest tylko jedno takie miejsce –  prywatne akademiki o podwyższonym standardzie Student Depot w największych polskich miastach akademickich: Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku.

 

Więcej informacji na stronie: www.studentdepot.pl. Zapraszam też do podglądania życia naszych mieszkańców na Instagramie student_depot_official

Idź do Akademika

 

Student Depot to grupa prywatnych akademików o podwyższonym standardzie w największych polskich miastach akademickich: Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Akademiki Student Depot zagwarantują Ci wszystko czego potrzebujesz, żeby komfortowo mieszkać, studiować i spędzać czas wolny.

  • świetne lokalizacje – zawsze blisko uczelni i centrum miasta
  • szybki internet i wszystkie media w cenie
  • wysoki standard pokoi studenckich
  • bezpieczeństwo dzięki ochronie 24/7
  • dostęp do stref WORK&CHILL, gdzie można wspólnie studiować i spędzać czas wolny
  • wyjątkową, międzynarodową atmosferę kampusu studenckiego

Już teraz wynajmij jeden z wygodnych pokoi studenckich o wysokim standardzie, który da Ci poczucie prywatności i komfortu, a jednocześnie zapewni atmosferę kampusu międzynarodowej uczelni, gdzie poznasz studentów z całego świata!

Pokoje

Pokoje i studia są niezależne i w pełni wyposażone, zamykane na klucz. Znajdziesz w nim łóżko, biurko z krzesłem, szafę, aneks kuchenny z lodówką i kuchenką mikrofalową oraz szafki na książki. Powierzchnia pokoi i studio wynosi od 16m2 lub 26 m2. Przytulności dodaje wykładzina dywanowa. W studio możesz komfortowo studiować i odpoczywać. w wybranych typach pokoi do dyspozycji masz prywatną łazienkę z prysznicem. Comiesięczna opłata All-Inclusive za 185 PLN to: szybkie wi-fi, siłownia, nielimitowane użycie mediów, strefa work&chill, ochrona 24/7.

STUDIO PREMIUM

16 m2- od 1 505 PLN/m-c, 22 m2- 1 545 PLN/m-c

POKÓJ JEDNOOSOBOWY PREMIUM Z ANEKSEM KUCHENNYM W APARTAMENCIE

18 m2- od 1 275 PLN/m-c, 23 m2- od 1 375 PLN/m-c

POKÓJ JEDNOOSOBOWY PREMIUM Z ŁAZIENKĄ W APARTAMENCIE

20 m2- od 1 475 PLN/m-c, 26 m2- od 1 545 PLN/m-c

DWUOSOBOWE STUDIO PREMIUM

Od 914 pln/os./mc

rekrutacja

Galeria zdjęć

Kontakt

Student Depot Poznań

tel. 48608140973 
polonez@studentdepot.pl
 
Godziny pracy biura:
9:00-17:00 pn-pt
 
Student Depot Poznań
al. Niepodległości 36
61-714 Poznań