Dni Otwarte Online w Uczelniach Vistula

Dni Otwarte Online w Uczelniach Vistula. Wybierz studia, które zagwarantują ci pewną przyszłość

Chcesz podjąć studia, które zagwarantują ci pewną przyszłość i sukces zawodowy? Sprawdź ofertę Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Programy studiów oraz warunki rekrutacji możesz poznać w trakcie Dni Otwartych Online, które odbędą się w dniach 29 stycznia – 3 lutego. Uczestnicy webinarów zyskają możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji: 30% rabatu na pierwszy rok studiów. 

Dni Otwarte Online w Uczelniach Vistula od lat cieszą się ogromną popularnością. Ze względu na wygodną formułę możesz wziąć udział w dowolnych webinarach, gdziekolwiek jesteś.

Atuty Ucżelni Vistula

Podczas Dni Otwartych poznasz ofertę edukacyjną Akademii Finanasów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Dowiesz się, jak wspieramy naszych studentów, czego uczymy i jak uczymy, oraz jakie korzyści zyskasz dzięki studiom w Uczelniach Vistula. Spotkasz się online z naszymi wykładowcami i porozmawiasz o programach studiów, o warunkach rekrutacji, procesie aplikacji oraz możliwościach kariery. Poznasz zalety uczelni, wśród których są:

  • innowacyjna edukacja na wysokim poziomie;
  • praktyczny wymiar kształcenia;
  • międzynarodowe akredytacje – CEEMAN, ACCA, CIMA, PMI GAC, THE ICE;
  • doskonała infrastruktura;
  • przyjazna atmosfera;
  • kadra wybitnych wykładowców;
  • współpraca z biznesem;
  • bogaty program stypendialny;
  • unikatowy Program Mentoringu;
  • program Erasmus+.

Dni Otwarte są też okazją, aby poznać studia w trybie online. Uczelnie Vistula są liderem w nauczaniu przez Internet.

Przyjazna uczelnia

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to uczelnie prostudenckie, gdzie najważniejszy jest student i jego potrzeby. Programy studiów zostały zaprojektowane w odpowiedzi na potrzeby rynku i w konsultacji z Radą Społeczno-Biznesową. Opracowano je tak, aby uczyć tylko tego, co naprawdę będzie ci potrzebne w przyszłości.

W Vistuli studiują młodzi ludzie z ponad 100 krajów. Dzięki międzynarodowej atmosferze poszerzysz horyzonty, nauczysz się otwartości i elastyczności. Zidentyfikujesz swoje predyspozycje, rozwiniesz talenty i nakreslisz plan na pewną zawodową przyszłość.

Studia w Uczelniach Vistula mają profil praktyczny, gwarantują zdobycie kompetencji w danym obszarze oraz umiejętności niezbędnych w relacjach biznesowych i komunikacji międzykulturowej.

Dyplom tej instytucji otworzy przed tobą globalne możliwości.

Lider rankingu Perspektywy 2023

W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 Akademia Finansów i Biznesu Vistula zajęła 5. miejsce wśród najlepszych uczelni niepublicznych Polsce. Uplasowała się też na 2. miejscu wśród uczelni niepublicznych w kategorii Absolwent na rynku pracy. Ten świetny wynik świadczy o tym, że absolwenci uczelni sprawnie rozwijają swoją zawodową karierę i dobrze zarabiają.

Świetne notowania mają też poszczególne kierunki studiów Uczelni Vistula. Stosunki międzynarodowe otrzymały najwyższe oceny w zestawieniu takich studiów prowadzonych przez uczelnie niepubliczne. Kapituła Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 wysoko oceniła także Ekonomię, Informatykę, Filologię angielską oraz  Finanse i rachunkowość z międzynarodową akredytacją ACCA.

Podwójny i potrójny dyplom

Wysoki poziom edukacji w Uczelniach Vistula potwierdzają międzynarodowe akredytacje a także

intensywna współpraca z zagranicznymi partnerami. Umowa z London South Bank University (LSBU) oraz Centria University of Applied Sciences w Finlandii daje studentom możliwość uzyskania podwójnego dyplomu z Zarządzania oraz Informatyki. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula współpracuje zaś z B.H.M.S. Business & Hotel Management School w Lucernie i Robert Gordon University. Jej studenci mogą zdobyć dyplom aż trzech instytucji.

Jeśli chcesz zaprojektować swoją dobrą przyszłość, sprawdź propozycję Uczelni Vistula i wybierz te webinary, które cię interesują.

Zaczynamy 29 stycznia!

Biorąc udział w Dniach Otwartych, zyskasz możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji – 30% zniżki na pierwszy rok studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich. 

Zapraszamy na podstronę Vistuli, poświęconą wydarzeniu:

Więcej: vistula.edu.pl